Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/fbwpml.php) is not within the allowed path(s): (/home/qp026800:/usr/share/pear) in /home/qp026800/stavebninyprioritypartners.sk/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61

Warning: is_readable(): open_basedir restriction in effect. File(/includes/Integrations/Bookings.php) is not within the allowed path(s): (/home/qp026800:/usr/share/pear) in /home/qp026800/stavebninyprioritypartners.sk/wp-content/plugins/facebook-for-woocommerce/includes/Integrations/Integrations.php on line 61
O nás | Stavebniny - Priority

O nás

Stavebniny

V našich stavebninách nájdete všetko, čo potrebujete na realizáciu svojich projektov!

Pre vašu stavbu, bývanie či záhradu sme ten správny partner.

Nami ponúkané stavebné materiály sú kvalitné s garanciou ceny.
Okrem toho naša spoločnosť prostredníctvom našich dodávateľov a partnerských pobočiek vie dodať a zabezpečiť výkaz výmer, návrh, nákup a kompletnú dodávku stavebného materiálu pre vašu stavbu, bývanie, projekt či záhradu.

Priority partners

Priority Partners je spoločnosť, ktorá bola založená iniciatívou troch ľudí a firiem s dlhoročnými skúsenosťami v jednotlivých oblastiach. Naším cieľom je poskytnúť klientovi prioritne celé spektrum poskytované na trhu v oblasti stavebníctva.

Pomôžeme Vám s poradenstvom pri získaní rôznych povolení na stavebné účely alebo všetky tieto formality vyriešime za Vás, poskytneme Vám profesionálny prístup v každej časti realizácie výstavby či projektovej dokumentácie až po hypotéku. U nás máte možnosť nakúpiť si stavebný materiál potrebný na realizáciu vašich projektov. Po dokončení prác vám ponúkame BONUS upratanie či už jednorázové pri odovzdaní stavby alebo pravidelné na kvalitatívne vysokej úrovni. Okrem toho v našom GARDEN CENTRE ponúkame realizáciu vašej vysnívanej záhrady na kľúč, výrobu terasových dosiek, terasových podláh a záhradného nábytku.

Nezabudli sme ani na firmy a živnostníkov pre ktorých máme pripravenú možnosť spolupráce či už pri realizovaní jednotlivých stavebných projektov alebo propagáciou ich firmy formou zviditeľnenia sa prostredníctvom web-stránok a sociálnych sietí s našou pomocou.

O nás

Chceš aj ty patriť k našim partnerom
a využívať množstvo výhod?
Neváhaj a kontaktuj nás!
Prezradíme ti viac